הצוות שלנו

מנהל מקצועי ומאמן ראשי. מאמן רכיבה בכיר, מוסמך מטעם איגוד המאמנים העולמי ומטעם מכון וינגייט. עוסק כבר למעלה מ 30 שנה בתחום רכיבת הסוסים. בעל ניסיון רב והישגים, בארץ ובחו״ל, ברכיבה בסגנון אנגלי ובקפיצות ראווה. מתחרה פעיל ברמות הגבוהות ביותר ובעבר אלוף הארץ. בוחן מטעם ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה להסמכה בקורסי המדריכים. בעל תואר מהנדס תעשיה וניהול.

מדריכת רכיבה ספורטיבית בבית הספר ואחראית על נבחרת הקפיצות של בית הספר.  עמית מתחרה פעילה בקפיצות ראווה מטעם ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה והיא והסוס שלה וויפר סנאפר הגיעו להישגים מרשימים, ביניהם: מחזיקת גביע המדינה לגובה 110 לשנת 2019, אלופת ישראל לגובה 115 לשנת 2020 ועוד. כשהיא לא בחווה עמית לומדת רפואה אלטרנטיבית לטיפול בבעלי חיים.

מדריכת רכיבה ספורטיבית בבית הספר. בעלת ניסיון רב בהדרכה  ועבודה עם טווח גילאים וצרכים רחב. בשעות הפנאי מורה ליוגה ולומדת לתואר בפסיכולגיה.

מדריכת רכיבה טיפולית בבית הספר, מתמחה בהפרעות קשב וריכוז ובעלת ניסיון רב בתחום. רוכבת בסגנון אנגלי ומערבי.

מדריכת רכיבה ספורטיבית. רוכבת שנים בחווה ושייכת לנבחרת הקפיצות שלנו!

 

 

טל היא מדריכת רכיבה ספורטיבית וגם מדריכת רכיבה טיפולית בהכשרתה. טל "גדלה" בחווה והיתה גם חלק מנבחרת הקפיצות של בית הספר שלנו.

 

עם חיוך שמקבל כל אחד, דואגת לכל הנושאים האדמיניסטרטיביים של החווה: לוחות הזמנים, קשר עם התלמידים וההורים, התאומים והרישומים לחוגי הרכיבה והסדנאות. 

דואג לתנאי המחייה הטובים של הסוסים בחווה. איש סוסים ותיק, היה שנים רבות רוכב ומדריך בארה"ב. אוהב חיות מכל הסוגים. דואג לפנק את סוסי בית הספר.

 

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all